Najaarscompetitie

 
De najaarscompetitie start op 11 september en de laatste speeldag is op 28 oktober. Daarna zijn er nog wel inhaaldagen voor het geval er een keer een dag in het water valt.
 
De competities voor het najaar 2018 zijn inmiddels ingeschreven. TOP zal met onderstaande senioren teams de najaarscompetitie 2018 gaan spelen: 
 
(teamcaptain = vetgedrukt)
 

Zondag

Zondag Dames 2e Klasse Afdeling 1- Anne Akerboom, Eline de Kovel, Julia Broere, Benthe Kraaijeveld, Elvira Saffignani
 
Zondag Dames 4e Klasse Afdeling 12- Jill van Velden, Dominique Huizer, Fleur Huijzer, Romy van Poelje, Maria Korevaar, Marlijn van de  Sluis
 
Zondag Heren 4e Klasse Afdeling 10- Rene de Bever, Stefano de Koning, Justin de Koning, Stefan Boer
 
Zondag Heren 4e Klasse Afdeling 15- Yanick Kempenaars, Jon Dumas, Tim Hutjes, Milos Erceq, Sander van de Vlist
 
8&9 zondag TOP 1- Stephanie Schalk, Esther van Honschoten, Cindy Melching, Allet Mudde, Irene zijdveld.
 
8&9 zondag Top 2 - Marion Jordaans, Sharon van den Berg, Margriet Broere
 

Donderdag

8&9 donderdag - Daniel Vermey, Martijn Schox, Martijn van Son
 
Donderdagochtend  DD17+ 2e Klasse TOP 1  Afdeling 2- Annemieke Zwinkels, Leontien van de Zwan, Anita van de Berg, Linda Goorden-Pierhagen
 
Donderdagochtend  DD17 2e Klasse TOP 2 Afdeling 22 - Ellen ‘t Veer, Conny den Hartog, Angelique Volker, Elly Kalkman, Marieke Brandwijk
 

Vrijdag

Vrijdag DD17 3e Klasse Afdeling 26- Linda Bakker, Michelle Ywema, Dominique van Eecke, Brenda Klinzing, Hetty Stoop
 
Vrijdag DD17 3e Klasse Afdeling 27- Anita Verheijden, Leonie Kolenbrander, Erin van Duren, Corine Mansvelder, Louise Witvliet, Edith van  Adel, Elles van Leeuwen
 
Vrijdag DD35 2e Klasse Afdeling 16-  Elly Kalkman, Lida van der Horst, Ellen Lammers, Joan van Oeveren, Sandra den Ouden
 
Vrijdag DD35 3e Klasse Afdeling 41- Petra Bezemer, Amande Jiskoot, Patricia Smits, Wilma Helder, Ester Lankhorst, Iris Verzijl, Debbie Knipscheer
 
Vrijdag GD17 2e Klasse Afdeling 17- Annemarie van Maren, Elie van Maren, Elly Saffignani, Herman de Jong, Mark van Rijswijk, Jalysa Schenkhuysen
 
Vrijdag GD17 2e Klasse Afdeling 12- Conny Schmid, Jordi Schmid, Rene Schmid, Pim van der ZouwenInce Dekker, Suzet Leeuwestein
 
Vrijdag GD35 2e Klasse Afdeling 30- Simon Verveer, Mirko van Velden, Marja Rietveld, Hetty van Andel, Annelies Vervoorn
 
Vrijdag GD35 3e Klasse Afdeling 41- Sacha van Hoogdalem, Jurgen Pleune, Ron van der Hoff, Klaas Toes, Anja den Boef, Ellen van Wijngaarden
 
Vrijdag HD35 3e Klasse, Afdeling 18- John de Vos, Ruud van der Giessen, Theo van Dam, Gerard van Rijswijk, Edu Saffignani
 
Vrijdag HD35 3e Klasse Afdeling 14- Cees van Leeuwen, Ton de Waal, Arie Dekker, Sjaak Vervoorn, Arthur Sengers
 
Vrijdag HD17 3e Klasse Afdeling 14- Wim Akerboom, Hans de Kovel, Frans Hoogerbrugge, Dennis Hoogerbrugge, Stephan van Herk, Sjoerd Waelepoel
 
Vrijdag HD17 3e Klasse Afdeling 8- Michael van Honschoten, Dennis van Honschoten, Mathijs Belder, Bernard Oosterom
 
Vrijdagochtend 50+ 2E Klasse TOP 1 Afdeling 5 - Wout van Dijl, Henk van Dam, Cor Frenkel, Joop van Poelje, Ger Rijsdijk
 
Vrijdagochtend 50+ 2E Klasse TOP 2 Afdeling 13 - Bert de Nie, Hans Bos, Gert van Dijl, Kees Ouwehand
 

Zaterdag

Zaterdag DD17 2e Klasse Afdeling 9- Caroline van de Made, Cathy Hoekstra, Femmy Mol, Monique Dekker, Jeannette Matu (4DD)
 
Zaterdag DD17 3e Klasse Afdeling 17- Agnes Naaborg, Caroline van Poelje, Liza van Krimpen, Mirjam Janssen, Ellen ‘t Veer, Astrid Aarts, Charlotte van  Tiggelen (4DD)
 
Zaterdag DD17 2e Klasse Afdeling  8- Pamela Domselaar, Suzet Leeuwestein, Ince Dekker,Muriel Leeuwestein, Mathilde Lucas (2E+3D)
 
Zaterdag DD17 3e Klasse Afdeling 8- Daphne Kuiters, Annemarie van Maren, Sophia van Maren, Elly Saffignani, Mascha Grin (2E+3D)
 
Zaterdag GD17 2e Klasse Afdeling 8 - Debbie Slagboom, Huib van Dort, Martin van Dijl,Cecilia van Delft, Sandra de Jager
 
 
 
 
 
 

Vragen?

logo

E-mail

ledenadministratie@tv-top.nl

Telefoon

078 - 615 91 45

Address

Parkweg 5
3356LM Papendrecht
Nederland